Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku

tel: (23) 662 28 39

fax: (23) 662 28 39 wew.30

e-mail: plonsk@psse.waw.pl
godziny pracy: pon.-pt. 7:30-15:05 (kasa 8:30-13:30)

Telefon kontaktowy czynny po godzinach pracy oraz w dni ustawowo wolne od pracy
501 210 808 (proszę dzwonić tylko w nagłych wypadkach)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w Płońsku przyjmuje interesantów we wtorki godzina 10:00 - 13:00

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płońsku

Obszarem działania Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płońsku jest powiat płoński który obejmuje Miasto Płońsk i Miasto Raciąż oraz gminy: Płońsk, Raciąż, Baboszewo, Sochocin, Nowe Miasto, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Załuski, Czerwińsk nad Wisłą .

Strona główna

Aktualności

Producenci produkcji pierwotnej

Informacje dla producentów produkcji pierwotnej

Materiały Stacji dla producentów produkcji pierwotnej .

Czytaj więcej

Komunikaty

Wodociąg Szerominek-Krępica-Cholewy

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku stwierdza, że mieszkańcy korzystający z wody dostarczanej z wodociągu Szerominek-Krępica-Cholewy spożywają wodę dobrej jakości, ocenioną jako przydatną do spożycia przez ludzi.

Czytaj więcej

Wodociąg Smardzewo

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku stwierdza, że mieszkańcy korzystający z wody dostarczanej z wodociągu Smardzewo spożywają wodę dobrej jakości, ocenioną jako przydatną do spożycia przez ludzi.

Czytaj więcej

Wodociąg Potyry

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku stwierdza, że mieszkańcy następujących miejscowości: Potyry, Grąbczewo, Zaborowo, Kozarzewo, Skarboszewo, Troski, Wróblewo Troski, Michałowo Beszyno, Strachowo, Wronino, korzystający z wody dostarczanej z wodociągu Potyry spożywają wodę dobrej jakości, ocenioną jako przydatną do spożycia przez ludzi.

Czytaj więcej

Ostrzeżenia

Afrykański Pomór Świń (ASF)

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Warszawie informuje, iż w związku z wykryciem kolejnych dzików zarażonych wirusem ASF w centralnej części woj.mazowieckiego apeluję o niewyrzucanie żywności i odpadów kuchennych w miejsca potencjalnie dostępne dla dzików.

Czytaj więcej